Deltagerliste 2019 pr 13.12.18

Deltakerlister blir løpende oppdatert. 

For Synnfjell rundt – se lengre ned på siden.

MUSH Synnfjell 2019

  Navn Klubb/Sted

1

Johanne Sundby Oslomarka Trekkhundklubb

2

Anne Lise Oland Sledehundklubben Mush

3

Astrid Tomtum Varde Trekkhundklubb

4

Dag Ove Røste Ringerike trekkhundklubb

5

Guro Byfuglien Torpa IL

6

Jean Philippe Pontier Astrape France/Tolga Norge

7

Ronny Lindkvist  Varde Trekkhundklubb

8

Keijo Korpela Gausdal Trekkhundklub

9

Jorge Andrés Garcia MUSHING MONEGROS, Spain

10

Robert Frańczak Poland

11

Karol Henke Poland

12

Heidi Havnås Torpa IL

13

Sivert Kjøsnes Torpa IL

14

Elisabeth Edland Hakadal sledehundklubb

15

Runar Tømte Valdres trekkhundklubb

16

Kjersti R. Iversen Valdres trekkhundklubb

17

Alex Ertel Kongsberg

18

Yngve Fagerli Sledehundklubben Mush

19

Thorvild Dahlen Bærum Trekkhundklubb

20

Torbjørn Henriksen Hamar Trekkhundklubb

21

Sven-Erik Gullbekk Bergvang kennel

22

Tom Erik Langegård Ringerike Trekkhundklubb

23

Jan Kåre Heiberg Varde Trekkhundklubb

24

Cedric Lemoine Vertaco mushing Club, France

25

Cris Grum Østre Mjøsen Trekkhundklubb

26

Per Øyvind Teige Hallingen Hundekjøyrarlag

27

Oda Mortensen Ingstad Oslomarka Trekkhundklubb

28

Henning Berg Østre Mjøsen Trekkhundklubb

29

Tormod Andersen Fiskum

30

Katarina Esseth Afseer SPHK Alaskan Malamute, Sverige

31

Morten Rønseth Oslomarka Trekkhundklubb

32

Erik Storihle Hamar Trekkhundklubb

33

Matts Johansen Aker BioMarine (kontakt Thomas Wærner)

34

Thor Even Furvann Valdres Trekkhundklubb

35

Virág Rácz Rollag og Ungarn

36

Atle Bjerke Gausdal trekkhundklubb

37

Ralph Johannesen Team Dagali

38

Lars-Terje Larsen Gausdal trekkhundklubb

39

Vidar Johansen Trysil Hundekjørerklubb

40

Sirin In Albon Switzerland

41

Bjørn Ødegård Gausdal Trekkhundklubb

42

Marit Beate Kasin Valdres trekkhundklubb

43

Siri Elisabeth Holmelid Oslomarka Trekkhundklubb

44

Stein Håvard Fjestad Femund trekkhundklubb

45

Ida Sofie Husabø Team Dagali

46

André Bjørnstad Hallingen Hundekjøyrarlag

47

Lars Monsen Oslomarka trekkhundklubb

48

Marte Stensland Jørgensen Hakadal sledehundklubb

49

AnnMarie Pettersson Jämtlandsfjällen slädhunds klubb, Sverige

50

Jakub Zikolo Valdres trekkhundklubb

51

Emma Lockhart Hallingen Hundekjöyrerlag

Synnfjell Rundt 2019

Navn Klubb/Sted Navn på ledsager

1

Sebastien  Barrault Oslomarka Trekkhundklubb  

2

Christel Barbro Lærum Valdres Trekkhundklubb  

3

Christian Beck Valdres Trekkhundklubb Odd Lund

4

Odd Lund Valdres Trekkhundklubb  

5

Iselin Eliassen Sveen Hamar Trekkhundklub Vidar Sveen

6

Vidar Sveen Hamar Trekkhundklubb  

7

Tonje Buljo Hamar trekkhundklubb  

8

Hennie Fische Pettersen Bergvang kennel Eileen Strøm

9

Eileen Strøm Bergvang kennel  

10

Paul-Emile Branquart Team 66° Nord, France Thibaut Branquart

11

Thibaut Branquart Team 66° Nord, France  

12

Team 66° Nord, France – 1 person Team 66° Nord, France  

13

Wilhelmine Thuv (RNB1) Hakadal Sledehundklubb  

14

Cecilie Husebø-Isaksen (RNB1) Hakadal sledehundeklubb  

15

Marcus Smestad Oslomarka trekkhundklubb  

16

Lene Halvorsen (RNB1) Oslomarka Trekkhundklubb  

17

Terje Strat Gausdal Trekkhundklubb  

18

Turid Aandalen Lindberg Oslomarka Trekkhundklubb  

19

Anders Frode Sørlie Evje  

20

Susana Assuad Valdres Trekkhundklubb  

21

Hanneke Scheepers Valdres Trekkhundklubb  

22

Ole Anders Westby Drammen Trekkhund Klubb  

23

Frode Thoresen Østre Mjøsen Trekkhundklubb  

24

Olivia van Uytvanck Lomsjødalen  

25

Ragnhild Bidenkap Tofte Jotunheimen Hundekjørarlag  

26

Simen Bækken Gausdal Trekkhundklubb  

27

 Knut Å. Hovet  Nidarå Trekkhundklubb  

28

   

29

   

30

   

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>