Deltagerliste 2019 pr 17.10.18

Deltakerlister blir løpende oppdatert. 

For Synnfjell rundt – se lengre ned på siden.

MUSH Synnfjell 2019

Navn Klubb/Sted

1

Johanne Sundby Oslomarka Trekkhundklubb

2

Anne Lise Oland Sledehundklubben Mush

3

Astrid Tomtum Varde Trekkhundklubb

4

Dag Ove Røste Ringerike trekkhundklubb

5

Guro Byfuglien Torpa IL

6

Jean Philippe Pontier Astrape France/Tolga Norge

7

Ronny Lindkvist  Varde Trekkhundklubb

8

Keijo Korpela Gausdal Trekkhundklub

9

Jorge Andrés Garcia MUSHING MONEGROS, Spain

10

Robert Frańczak Poland

11

Karol Henke Poland

12

Heidi Havnås Torpa IL

13

Sivert Kjøsnes Torpa IL

14

Elisabeth Edland Hakadal sledehundklubb

15

Runar Tømte Valdres trekkhundklubb

16

Kjersti R. Iversen Valdres trekkhundklubb

17

Alex Ertel Kongsberg

18

Yngve Fagerli Sledehundklubben Mush

19

Thorvild Dahlen  

20

Torbjørn Henriksen Hamar Trekkhundklubb

21

Sven-Erik Gullbekk Bergvang kennel

22

Tom Erik Langegård Ringerike Trekkhundklubb

23

Simen Bækken Gausdal Trekkhundklubb

24

Anna Holt Gausdsl Trekkhundklubb

25

Jan Kåre Heiberg Varde Trekkhundklubb

26

Cedric Lemoine Vertaco mushing Club, France

27

 Cris Grum
 Østre Mjøsen Trekkhundklubb

28

 Per Øyvind Teige
 Hallingen Hundekjøyrarlag

29

 Oda Mortensen Ingstad
 Oslomarka Trekkhundklubb

30

 Henning Berg
 Østre Mjøsen Trekkhundklubb

31

 Tormod Andersen
 Fiskum

32

 Katarina Esseth Afseer
 SPHK Alaska Malamute, Sverige

33

 Morten Rønseth
 Oslomarka Trekkhundklubb

34

 Erik Storihle
 Hamar Trekkhundklubb

35

 Jonatan Öman
 Stockholm. Sverige

36

 Mr.Q  Waint and see…

37

 Thor Even Furvann
 Valdres Trekkhundklubb

38

 Virág Rácz  Rollag

39

 Atle Bjerke
 Gausdal Trekkhundklubb

40

 Ralph Johannessen
 Team Dagali

41

 Lars-Terje Larsen
 Gausdal Trekkhundklubb

42

Vidar Johansen
 Trysil Hundekjørerklubb

43

 Andreas In Albon
 Engerdal, Fjell-Husikies

44

   

45

   

46

   

47

   

48

   

49

   

50

   

Synnfjell Rundt

  Navn Klubb/Sted Navn på ledsager

1

Sebastien  Barrault Oslomarka Trekkhundklubb  

2

Christel Barbro Lærum Valdres Trekkhundklubb  

3

Marte Heimsnes Hedalen  

4

Christian Beck Valdres Trekkhundklubb Odd Lund

5

Odd Lund Valdres Trekkhundklubb  

6

Iselin Eliassen Sveen Hamar Trekkhundklub Vidar Sveen

7

Vidar Sveen Hamar Trekkhundklubb  

8

Tonje Buljo Hamar trekkhundklubb  

9

Hennie Fische Pettersen Bergvang kennel Eileen Strøm

10

Eileen Strøm Bergvang kennel  

11

Paul-Emile Branquart Team 66° Nord, France Thibaut Branquart

12

Thibaut Branquart Team 66° Nord, France  

13

Team 66° Nord, France – 1 person Team 66° Nord, France  

14

Wilhelmine Thuv Hakadal Sledehundklubb  

15

Cecilie Husebø-Isaksen Hakadal sledehundeklubb  

16

Marcus Smestad Oslomarka trekkhundklubb  

17

Lene Halvorsen Oslomarka Trekkhundklubb  

18

Terje Strat Gausdal Trekkhundklubb  

19

Turid Aandalen Lindberg Oslomarka Trekkhundklubb  

20

 Anders Frode Sørlie
 Evje  

21

     

22

     

23

     

24

     

25

     

26

     

27

     

28

     

29

     

30

     

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>